O nás

Sme síce mladá, no prosperujúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja a dovozu áut. Práca s autami pre nás neznamená iba obchod, ale je aj našim koníčkom a preto sa snažíme poskytnúť našim klientom čo najlepšiu skúsenosť pri kúpe alebo predaji ich štvorkolesového miláčika.

Zásady

Individuálny prístup

Každý zákazník je jedinečný a tak isto aj jeho potreby a možnosti. Preto sa snažíme svojim zákazníkom vyhovieť podľa možností čo najviac, a nájsť pre nich vždy len to riešenie, s ktorým budú na 100% spokojní.

Vzťah

Naš zákazník je náš partner. Partnerom ho nazývame preto, lebo partnerstvo nie je len o jednom obchode. Veríme, že vybudovanie dobrého dlhodobého vzťahu s našimi zákazníkmi, má pre obe strany obrovský prínos do budúcnosti.

Starostlivosť

O svojich zákazníkov sa radi staráme. Môžu nás hocikedy kontaktovať a každej ich požiadavke sa budeme individuálne venovať a snažiť im vyhovieť.

Úprimnosť

Zákazníkom vždy pravdivo ukazujeme stav vozidla, prejazdené kilometre, poistné udalosti, aby mali úplne jasno v tom, čo za svoje peniaze dostanú.

Detaily

Kladieme veľký dôraz na každý najmenší detail, nakoľko veríme, že práve z detailov sa skladá dobrá služba, a práve preto u nás prejde každé dovezené vozidlo detailnou kontrolou v našom partnerskom autoservise.

Inovatívnosť

Stále sa snažíme napredovať, ponúkať viac služieb, zvyšovať kvalitu aby naši zákazníci boli spokojnejší.

Poskytované služby

Komplexné služby v oblasti predaja vozidiel a služieb sa toho týkajúcich

Dovoz vozidiel zo zahraničia

Predaj Vášho starého vozidla

Pomoc s financovaním vozidiel

Kompletné prihlásenie vozidla zo zahraničia

Detailná kontrola vozidla pred kúpou

Často kladené otázky

Nebojte sa aj vy niečo spýtať !

Auto, ktoré hľadám, som na Vašej stránke nenašiel. Ako mám ďalej postupovať?

V sekcií iné služby si vyberte podkategóriu “kúpa auta” Vyplňte nasledovný formulár, v ktorom uvediete Vaše kontaktné udaje a údaje vozidla, ktoré zháňate a my Vás následne budeme kontaktovať a nájdeme Vám auto podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Ako dlho trvá dovoz môjho zvoleného auta?

Keďže spolupracujeme s rôznymi krajinami tak je to indvidualne.
Ak sa auto nachádza v Nemecku tak do 10 dní ho už vieme mať auto na Slovensku. Ak sa nachádza v iných krajinách EÚ tak do cca 3 týždňov ho vieme mať na Slovensku.

Aký je cely priebeh dovozu?

1. Krok – Skontaktujeme sa aby sme si prešli aké vozidlo zháňate a aké sú podmienky dovozu vozidla na objednávku.
2. Krok – Zašleme Vám ponuku vozidiel na Vašu mailovú adresu
3. Krok – Nasledujúci pracovný deň Vás budeme kontaktovať či ste si niečo z tejto ponuky vybrali.
4. Krok – Po výbere vozidla overime všetky dodatočné informácie o vozidle.
5. Krok – Budeme Vás kontaktovať s preverenými informáciami. Ak sa rozhodnete pre dané vozidlo, zakúpime ho.
6. Krok – Následne sa vozidlo odhlási z krajiny a zabezpečíme dovoz vozidla kamiónom.
7. Krok – Po dovoze na Slovensko Vás budeme kontaktovať, že vozidlo dorazilo. Dohodne sa s Vami na termíne osobného stretnutia, kde si môžete vozidlo pozrieť a previesť na ňom.
8. Krok – Po osobnom stretnutí zabezpečíme preklad papierov, kontrolu originality, STK, EK, zodpovednosť za nakladanie s odpadom pochádzajúcom z vozidla, odbor dopravy.
9. Krok – Počas čakania na vystavenie TP z odboru dopravy vozidlo podrobíme dôkladnej prehliadke v našom partnerskom servise.
10. Krok – Po vystavení TP Vám vozidlo buď za Vašej účasti alebo na základe plnej moci prihlásime na SK značky na Vás a auto Vám odovzdáme.

Čo v prípade ak sa počas prevozu auto poškodí?

Všetky autá sú počas prevozu poistené.

Spojme sa

Napíšte nám správu

    error: Obsah je chránený